Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

DUK

  IBUSTAR vaikams yra dviejų koncentracijų: 

  - 2 % = 100 mg ibuprofeno/5 ml 

  - 4 % = 200 mg ibuprofeno/5 ml 

  Abiejų produktų sudėtyje esančios veikliosios medžiagos kiekis, kurį duodate savo vaikui, yra vienodas. Palyginti su 2 % variantu, 4 % varianto privalumas yra dvigubai didesnė koncentracija, todėl vaikui reikia duoti perpus mažesnį skysčio kiekį. Tai ypač didelis privalumas, gydant vyresnius vaikus.

   

  2 % koncentracijos (100 mg ibuprofeno/5 ml) IBUSTAR  vaikams yra skirtas kūdikiams ir vaikams nuo 6 mėnesių (5 kg) iki 9 metų (29 kg). 

  4 % (200 mg ibuprofeno/5 ml) IBUSTAR vaikams yra skirtas vaikams nuo 1 metų (10 kg), paaugliams (> 40 kg) ir suaugusiesiems.

  Konkretus dozavimo intervalas priklauso nuo simptomų ir didžiausios paros dozės. IBUSTAR ® vaikams galima duoti iki 3 kartų per dieną, laikantis amžiaus ir kūno svorio dozavimo režimo. Reikia užtikrinti bent 6 valandų pertrauką tarp atskirų dozių. Negalima viršyti rekomenduojamos didžiausios paros dozės.

  IBUSTAR vaikams skirtas tik trumpalaikiam vartojimui. Jei simptomai paūmėja arba tęsiasi ilgiau nei 3 dienas, reikia kreiptis į gydytoją.

  Gali pasireikšti sąveika su kitais vaistais. Jei jūsų vaikui tenka vartoti ir kitų vaistų, perskaitykite pakuotės lapelį ir kreipkitės patarimo į pediatrą.

  IBUSTAR vaikams galima vartoti valgio metu arba po jo. Jautrų skrandį turintiems vaikams IBUSTAR vaikams rekomenduojama vartoti valgio metu. 

  Taip. Kad būtų lengviau tiksliai nustatyti dozę, vadovaukitės čia pateiktu dozavimo vadovu: 

  2 % (100 mg ibuprofeno/5 ml) IBUSTAR vaikams  

  4 % (200 mg ibuprofeno/5 ml) IBUSTAR vaikams  

  Vaikams ir paaugliams Ibustar dozuojamas priklausomai nuo kūno svorio (KS) ar amžiaus, vienkartinė dozė paprastai sudaro 7-10 mg vienam KS kilogramui, o bendra paros dozė – 30 mg vienam KS kilogramui. 

  Konkretus dozavimo intervalas priklauso nuo simptomų ir didžiausios paros dozės. Reikia užtikrinti bent 6 valandų pertrauką tarp atskirų dozių. Negalima viršyti rekomenduojamos didžiausios paros dozės.

   

  IBUSTAR vaikams nereikalauja jokių ypatingų laikymo sąlygų. Po naudojimo užsukite dangtelį. Išimkite stūmoklį iš cilindro, abi detales nuplaukite šiltu vandeniu ir leiskite išdžiūti. Tada IBUSTAR vaikams galima 6 mėnesius laikyti žemesnėje nei 25 °C temperatūroje.

   

  Patvirtinta, kad IBUSTAR sudėtyje esanti veiklioji medžiaga ibuprofenas yra ypač veiksminga. 

  IBUSTAR  vaikams greitai (poveikis prasideda per 15 minučių) ir ilgai (iki 8 valandų) mažina karščiavimą, taip pat veikia esant aukštai temperatūrai. 

  Be to, ibuprofenas veiksmingai malšina skausmą ir turi priešuždegiminį poveikį. 

  IBUSTAR vaikams yra gerai toleruojamas ir malonaus skonio, todėl vaikams lengviau jį vartoti. 

  IBUSTAR vaikams yra paprastai ir tiksliai dozuojamas. Pakuotėje yra patogus geriamasis švirkštas, pažymėtas pusės ml padalomis iki 5 ml . 

  IBUSTAR vaikams sudėtyje nėra pridėtinio cukraus, dažiklių ar etanolio.

   

  Vartojant skausmą malšinančius vaistus, pavyzdžiui, vadinamuosius nesteroidinius priešuždegiminius vaistus (NVNU), kuriems priklauso ibuprofenas, arba paracetamolį, padidinto jautrumo reakcijos, tokios kaip odos bėrimas ar astmos priepuoliai, yra retos. Atsiradus šiems simptomams, IBUSTAR vaikams vartojimą reikia nedelsiant nutraukti ir skubiai kreiptis į gydytoją. 

  IBUSTAR vaikams sudėtyje yra skysto maltitolio, kuris yra įprastas ir sveikatos priežiūros institucijų patvirtintas vaistų priedas. Maltitolis yra natūralus cukraus pakaitalas, jis turi mažiau kalorijų ir nekenkia dantims. Jei gydytojas nustatė, kad jūsų vaikas netoleruoja kai kurių cukrų, prieš duodami šio vaisto kreipkitės į gydytoją.